Новини » Регіони 11 січня, 2019, 16:40
НАЗК склала два протоколи на депутата Івано-Франківської міськради

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду 7 протоколів про адміністративні правопорушення, складених стосовно чотирьох посадовців за недотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції» щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Серед них депутатка Івано-Франківської міської ради Олександра Федорук. Про це сьогодні, 11 січня, повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу НАЗК.

Стосовно неї складено два протоколи про адміністративні правопорушення. Вона не повідомила про наявний у неї реальний конфлікт інтересів та проголосувала за відведення земельної ділянки суб’єкту господарювання, у якому сама ж є учасником. Таким чином, депутат вчинила адміністративні правопорушення, передбачені частинами 1 та 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Національне агентство також зазначає, що складення протоколу і передача його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення у судовому порядку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-27 13:15 :01