Новини » Львів 11 січня, 2019, 8:56
На Жовківщині триває робота з легалізації заробітної плати

З початку року робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в Жовківському районі Львівської області проведено галузеву зустріч з представниками підприємств, які здійснюють свою діяльність в лісопильному та стругальному виробництві, під час якої заслухано 12 керівників, та 1 засідання робочої групи, де заслухано 4 керівників.

Про це повідомив сьогодні, 11 січня, власкор IA ZIK з посиланням на дані Жовківської РДА.

Робота із легалізації зарплатні на Жовкіщині триває. Так, учора, 10 січня, під керівництвом першого заступника голови Жовківської райдержадміністрації Любові Дунець відбулось засідання комісії з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. 

На засідання були запрошеними представники підприємств, організацій, установ та фізичні особи-підприємці району, найманим працівникам яких у листопаді 2018 року було нараховано заробітну плату, нижчу мінімального законодавчо встановленого розміру.

Керівники підприємств надали пояснення щодо причин виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі менше мінімального, розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення. Для кожного з них були встановлені терміни щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками, забезпечення нарахування заробітної плати не нижче мінімальної законодавчо встановленої.

Під час засідання присутнім підприємцям в черговий раз нагадали про легалізацію трудових відносин з найманими працівниками, дотримання норми робочого часу та відпочинку, встановлення вихідних днів.

За результатами засідання, робоча група вирішила проводити активну інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників. Члени робочої групи перевірятимуть, як дотримується трудове законодавство підприємцями, щоб унеможливити порушення законодавства про працю.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-13 23:08 :45