Новини » Львів

На Турківщині розпочався дитячий турнір «Диво-шашки у сніжних Карпатах»

10 січня в приміщенні Турківського НВК втринадцяте розпочався командний дитячий турнір «Диво-шашки у сніжних Карпатах».

Про це йдеться у повідомленні Турківської райдержадміністрації

У змаганнях беруть участь 24 команди (72 учасники віком з 7 до 13 років) з Києва, Вінницької, Івано-Франківської, Львівської, Житомирської, Закарпатської, Херсонської, Миколаївської, Волинської областей та гості з м.Бендери (Молдова), а також в додатковому особистому турнірі – 9 шашкістів (першорозрядники та майстер спорту Вікторія Прокопюк) 2001-2005 р.н. (всі учасники попередніх турнірів).

Вітати учасників під час урочистого відкриття прибули почесні гості: заступник голови Турківської районної державної адміністрації Юрій Лило, віце-президент федерації шашок України, міжнародний арбітр Костянтин Балтажи, віце-президент Федерації шашок України, президент Федерації шашок Львівщини, національний арбітр України Іван Ільницький, віце-президент Федерації шашок Львівщини, національний арбітр України Богдан Москаль, завідувач сектору молоді і спорту райдержадміністрації Василь Поточний, заслужений працівник культури України, директор районного Народного дому Петро Косачевич.

З різдвяними вітаннями та колядками для учасників виступили вихованці Турківського Будинку дитячо-юнацької творчості та колектив Турківського районного дому «Бойківські переспіви».

Турнір триватиме до 14 січня. Для учасників змагань буде організовано змістовний відпочинок. Вони зможуть відвідати музей «Бойківщина», прикордонну заставу в с.Сянки, спортивну базу Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України, кататись на лижах і санках, оглянути районний конкурс вертепів, а також взяти участь у щедруваннях на старий Новий рік.

Loading...