Новини » Регіони 11 січня, 2019, 11:14
Мер Івано-Франківська пропонує подвоїти тариф на воду для сіл, які не належать місту

Івано-франківський міський голова Руслан Марцінків перейнявся тарифами на водопостачання та водовідведення для мешканців сіл, які не належать місту. На його думку, на сьогодні тарифи економічно необґрунтовані.

Про це сьогодні, 11 січня, повідомив власкор IA ZIK.

«Нам потрібна регуляторна політика для сіл, які ми обслуговуємо! Хто територіально не в місті – має платити за воду повійну ціну. Вони користуються водою та каналізацією міською, а жодних коштів не вкладають у мережі та їх обслуговування. Нам потрібен економічно обґрунтований ринковий тариф для них», – заявив Руслан Марцінків.

За словами міського голови, місто утримує коштом платників податків аварійну службу, вкладає кошти в розвиток мереж та насосних станцій.

«Має бути паритет або дотація сільських бюджетів за розвиток мереж або економічно обґрунтований тариф! Іншого шляху нема, а то сьогодні за кошти платників податків міста, в тому числі приміських сіл, які входять до Івано- Франківська, утримується підприємство, розвивається мережа! Звісно, що в кожному випадку має бути індивідуальний підхід і договір про добросусідські стосунки», – уточнює мері міста.

На сьогодні до Івано-Франківської міської ради належить 5 сіл: Угорники, Хриплин, Микитинці, Вовчинці та Крихівці. Попередньо була озвучена  інформація, що до майбутньої Івано-Франківської ОТГ може приєднатися ще 11 сіл.

Це приблизно 268 тисяч з половиною тисяч мешканців. Йдеться про Березівку, Добровляни, Загвіздя, Колодіївку, Підлісся, Підлужжя, Підпечери, Рибне, Угринів, Черніїів та Чукалівку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 17:59 :15