Новини » Львів 11 січня, 2019, 15:03
Львів відвідав Мустафа Джемілєв – очолив кримськотатарську делегацію

Нині у Львівській ратуші відбулася зустріч з кримськотатарською делегацією на чолі з Мустафою Джемілєвим. Гості зустрілись із заступником міського голови з питань розвитку Андрієм Москаленком, з яким обговорили можливості для поглиблення співпраці, а також різноманітні теми, пов’язані з діяльністю кримськотатарської общини у Львові.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Представники делегації подякували місту за допомогу кримськотатарській громаді у вирішення проблемних запитань, що виникають у процесі її діяльності у Львові. Вони зазначили, що зараз особливо зацікавлені в налагодженні співпраці з місцевими університетами, зокрема – з метою залучення якомога більшої кількості студентів із Криму до міста. Вони також додали, що зараз у Львові навчаються близько 200 молодих представників громади, але це – не межа, оскільки тут є величезний освітній потенціал», – йдеться у повідомленні.

«У Львові є чудовий приклад самоорганізації та активної діяльності кримських татарів. Це дуже правильна синергія. Дякую за ваш сильний приклад і велику працю для України», – зазначив Андрій Москаленко.

Нагадаємо, що Мустафа Джемілєв – один із провідників кримськотатарського національного руху, правозахисник, учасник дисидентського руху, політв’язень, Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-13 23:43 :39