Новини » Київ 11 січня, 2019, 12:55
Комунальні служби готові до снігопаду, що очікується у суботу в Києві, – КМДА
Фото: kyivcity.gov.ua
Фото: kyivcity.gov.ua

За прогнозом синоптиків, завтра, 12 січня, у Києві знову очікується снігопад. Наразі механіки, водії та механізатори шляхово-експлуатаційних підприємств «Київавтодору» уважно перевіряють технічний стан спецтехніки. У разі необхідності, здійснюють її оперативний ремонт, щоб у суботу забезпечити своєчасне прибирання.

Про це інформують у КК «Київавтодор», передає «Офіційний портал Києва».

У комунальній корпорації зазначають: роботи з зимового утримання вулично-дорожньої мережі тривають у цілодобовому режимі. Адже навіть невеликий сніг вимагає оперативного реагування.

Так, після чергового вечірнього снігу в усіх районах столиці ввечері 10 січня та уночі 11 січня проводилися роботи з механізованого та ручного прибирання.

Насвітанку 11 січня автодорівці провели превентивну обробку протиожеледними матеріалами штучних споруд, спусків, підйомів, а також вулиць зі складними умовами руху.

Не припиняються роботи й удень. Зокрема, для недопущення утворення ожеледі триває періодичне оброблення посипальними матеріалами сходових маршів, наземних пішохідних переходів, тротуарів та зупинок громадського транспорту, які обслуговуються підприємствами корпорації.

Як повідомлялось, учора у столиці чергувало 83 одиниці снігоприбиральної і допоміжної техніки та бригади з ручного прибирання, а контроль та управління комунальною технікою і персоналом здійснюється через Єдиний диспетчерський центр.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 18:18 :13