live

Керівник медицини катастроф Львівщини написав заяву на звільнення

Володимир Похмурський. Фото: Микола Тис/ZIK

Гендиректор КЗ ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Володимир Похмурський написав заяву на звільнення.

Про це коментарі IA ZIK повідомив в.о. начальника управління майном спільної власності Львівської облради Віктор Кусий.

«Дійсно, пан Похмурський учора написав заяву на звільнення за угодою сторін. Які причини – це у нього уточніть, але така інформація відповідає дійсності. Далі буде призначений в.о. керівника і ми будемо рухатися у напрямку оголошення конкурсу і визначення на конкурсних засадах нового керівника даного закладу», – повідомив В.Кусий.

З його слів, наразі виконувати обов’язки буде один із заступників гендиректора центру.

Керівник управління майном також зауважив, що за час роботи пан Похмурський не зміг знайти порозуміння з колективом центру.

«Там була напружена ситуація в колективі. Колектив по суті розділився на прибічників і тих, що були проти діяльності пана Похмурського», – зауважив В.Кусий.

Кореспонденту IA ZIK наразі не вдалося поспілкуватися із самим Володимиром Похмурським щодо його звільнення – він не відповідає на дзвінки.

Слід зазначити, що контролюючі органи викрили махінації під час закупівлі пального для потреб екстреної медицини Львівщини.

«Західний офіс Держаудитслужби за результатами розгляду звернень громадських організацій, проводив аналіз інформації та документів розміщених в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель «РгоZогго» у 24-ох закладах охорони здоров’я області. Ревізією фінансово-господарської діяльності Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» за період із 01.01.2015 по 31.01.2018 встановлено порушення керівником центру окремих норм Закону в частині придбання паливно-мастильних матеріалів, без проведення процедур закупівель на загальну суму 1937281,00 гривень», – йдеться в ухвалі Галицького суду від 1 листопада 2018 року.

Правоохоронці проводили низку обшуків і вилучення документів у керівника центру В.Похмурського у рамках кримінального провадження, відкритого за ч.1 ст.366 (службове підроблення) КК України.

Володимира Похмурського було призначено гендиректором КЗ ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» рішенням сесії Львівської облради у січні 2017 року.

Ще восени 2017 року голова ЛОДА Олег Синютка заявляв, що незадоволений роботою гендиректора центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

На сесії Львівської облради у січні 2018 року заслухали звіт Володимира Похмурського про діяльність у 2017 році, розкритикували його роботу, але не змогли звільнити з посади.

Як повідомлялося, на Львівщині почастішали скарги мешканців на те, що вони не можуть отримати вчасно екстрену медичну допомогу. Детальніше про це та про ситуацію у колективі центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф йшлося у матеріалі IA ZIK.Loading...
Loading...
Loading...