Новини » Львів 11 січня, 2019, 13:49
Дрогобицькому водоканалу бракує 400 тис. грн, щоб розрахуватися в січні за спожиту електроенергію

У зв’язку з тим, що з 1 січня 2019 року набрав чинності Закон України «Про ринок електричної енергії», який поставив жорсткі і фінансово неможливі до виконання умови щодо закупівлі, деякі українські водоканали вдаються до економії шляхом запровадження погодинного графіку водопостачання.

«У КП «Дрогобичводоканал» вдаватися до економії шляхом запровадження погодинного графіку водопостачання не планують, – повідомив власкор IA ZIK з посиланням на речницю підприємства Лесю Ясюру.

За її словами, споживачі підприємства з 2012 року забезпечені цілодобовим водопостачанням.

«Втім Дрогобицький водоканал також відчуває наслідки подорожчання електроенергії, – каже Леся Ясюра. – Попри те, що у грудні 2018 року відбулося коригування тарифів, уже у січні цього року підприємству бракує 400 тис. грн, щоб розрахуватися за спожиту електроенергію».

Нагадаємо, видання «Українська правда» розмістило публікацію про те, що у зв’язку з несплатою за послуги водопостачання у Краматорську водоканал скоротив подачу води на 15% – воду даватимуть за графіком.

Скоротило також подачу води КП «Вододар» сусіднього міста Борислава. Тепер споживачі Борислава отримуватимуть воду всього лише три години на добу. Як зазначено на сайті Бориславської міської ради, зонний облік, який до цього часу дозволяв підприємству використовувати нічний тариф для подачі води, скасовано. Електроенергія тепер коштуватиме підприємству приблизно в чотири рази дорожче.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 08:40 :40