Новини » Київ 11 січня, 2019, 12:27
85% киян задоволені роботою Центрів адміністративних послуг, – Поворозник
Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник
Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник

Київська міська державна адміністрація системно розвиває Центри отримання адмінпослуг. Завдяки цьому, зараз 85% киян позитивно оцінюють роботу таких установ.

Про це в інтерв’ю газеті «Факти» розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Сьогодні ЦНАП – це якісні адміністративні послуги, економія власного часу і максимально прозора процедура. Де отримати адмінпослугу? Зараз в Києві працюють Центр надання адміністративних послуг, десять районних і три територіальних підрозділи. Прийом проводять понад 300 адміністраторів. Столичні центри надають більш як 150 видів послуг. Доступність, висока якість адмінпослуг та розширення їх спектру – один із пріоритетних напрямків роботи КМДА», – розповів Поворозник.

За його словами, завдяки системному і ефективному розвитку ЦНАП, за останні чотири роки кількість задоволених їх роботою киян зросла більш ніж у 5 разів.

«Ми ретельно моніторимо, наскільки городян влаштовує цей сервіс. Якщо на початку 2015 року рівень задоволеності ЦНАП становив лише 14%, то зараз – 85%. З чим це пов’язано? По-перше, кияни отримують адміністративні послуги в комфортних, обладнаних за сучасними стандартами приміщеннях, зі зручним графіком роботи (без обідньої перерви і з розширеними годинами прийому). По-друге, послуги надаються без зайвих платежів. По-третє, організована централізована доставка документів до суб’єктів надання адмінпослуг», – зазначивперший заступник голови КМДА.

Він зазначив, що найбільше кияни користуються паспортними послугами, реєстрації місця проживання, права власності на нерухомість, бізнесу і отримання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

«Одна з останніх новацій – вперше в Україні запроваджено реєстрацію транспортних засобів та видачу водійських посвідчень в ЦНАП. Там можна здійснити первинну реєстрацію транспорту, замінити старе водійське посвідчення на нове, отримати нове водійське посвідчення в зв’язку із втратою (крадіжкою), або замінити документ через зміну особистих даних власника. Вся процедура займає не більше 20 хвилин «, – підкреслив Поворозник.

Як повідомлялось, раніше мер Києва Віталій Кличко презентував пілотний проект первинної реєстрації транспорту та заміни посвідчень водія через ЦНАПи столиці. Він наголосив,що кияни зможуть там обміняти старі водійські посвідчення чи переоформити документи у зв’язку зі зміною анкетних даних.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 04:54 :26