Новини » Львів 10 січня, 2019, 11:14
За 2018 рік на Львівщині придбали житло для 87 дітей-сиріт

У 2018 році на Львівщині за кошти державного, обласного та районних бюджетів для 87 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа придбали житло.

Про це повідомив начальник Служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

«Минулого року з державного бюджету виділили майже 13,5 млн гривень для забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з числа сиріт, а також 7 млн гривень з обласного бюджету. За кошти з державного бюджету придбали 21 об’єкт для 28 дітей. За кошти місцевого бюджету купили 21 об’єкт для 45 дітей», – розповів Лис.

Крім того, він зазначив, що ще 14 дітей отримали житло за кошти міських та районних бюджетів.

«Без фінансування обласного та державного бюджетів придбали житло у Сокальському, Яворівському, Бродівському районах та Львові», – повідомив начальник Служби у справах дітей Львівської ОДА.

Разом з тим, за кошти державного бюджету розпочали будівництво малого групового будинку у Яворівському районі, де зможуть проживати до 10 дітей з числа осіб позбавлених батьківського піклування та дітей-сиріт, які мають інвалідність. Відкриття планують на серпень-вересень цього року.

Відповідно до законодавства діти-сироти стають на квартирний облік після 16-ти років, і після 18-років держава повинна забезпечити їх житлом.

На сьогодні на Львівщині є 154 дитини від 0 до 18 років, які не мають житла, або житло у непридатному стані. І 184 особи від 18 до 23 років, які також стоять на квартирному обліку і потребують житла.

«Серед них є майже 50 дітей, яким від 21 до 23 років – це граничний вік, адже відповідно до законодавства безкоштовно можуть бути забезпечені житлом особи з числа дітей-сиріт віком до 23 років. Саме тому у першу чергу житло надаватимемо цій віковій категорії», – зазначив Лис.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 02:56 :24