Новини » Економіка 10 січня, 2019, 19:18
Віталій Курило порахував резерви, завдяки яким можна буде переглянути пенсії
ZIK
ZIK

За останні два роки в Україні відбувається стабілізація економіки і навіть певне зростання. Воно дало можливість для невеликого зростання пенсійного забезпечення.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Віталій Курило.

За словами пана Курила, зростання пенсії досягається цілим комплексом різних заходів, які застосовують у країні. Прийняття закону про зміни в пенсійному забезпеченні та економічне зростання дало хоч невелике, але зростання пенсійного забезпечення.

«Все-таки за останні два роки в Україні відбувається стабілізація економіки і навіть певне зростання. Воно не таке велике, як би хотілося, але воно є. ВВП в минулому році зросло на 3% і майже 3% – в цьому році. На 3% – зростання промислового виробництва. Відбулася стабілізація гривні. За статистичними даними, зростання реальної заробітної плати становить 11% за 2018 рік», – зазначив Курило.

Водночас, за його словами, є інфляція. Вона зменшилась у порівнянні з 2015, 2016 роками, але залишається достатньо високою.

«Інфляція до 10% - це високий рівень, бо вона повинна бути в межах 3-4%. Але в той же час є можливості для підвищення пенсійного забезпечення», – запевнив політик.

Нагадаємо, міністр соціальної політики України Андрій Рева повідомив, для кого і на яку суму з 1 січня зросте пенсія.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 17:10 :27