четвер, 10 січня, 2019, 17:21 Спорт
Віта Семеренко замкнула ТОП-6 у спринті на четвертому етапі КС-18/19 з біатлону
Італійка Ліза Віттоцці виграла спринт на четвертому етапі Кубка світу-18/19 з біатлону у Обергофі / biathlon.com.ua

Представниця збірної Італії Ліза Віттоцци сьогодні, 10 січня, виграла спринтерську гонку на 7,5 км на четвертому етапі Кубка світу з біатлону сезону-18/19, який стартував в Обергофі (Німеччина).

Як повідомляє biathlon.com.ua, слідом за Віттоцци в підсумковому протоколі розташувалася француженка Анаїс Шевальє, яка також не припустилася жодного промаху на двох вогневих рубежах, відставши від переможниці на 5,3 секунди, та шведка Ханна Еберг (0 штрафних кіл, відставання 15 секунд).

Кращою серед українок стала Віта Семеренко (0 промахів, відставання 29,1 секунди), яка фінішувала шостою і потрапила у квіткову церемонію нагородження. Анастасія Меркушина (без промахів) – 35-та, Валя Семеренко (три промахи) – 65-та, Юлія Джима (два промахи) – 68-ма, Юлія Журавок (три промахи) – 86-та.

Загалом на старт жіночого спринтерської гонки вийшли 100 біатлоністок.

Чоловічий спринт на 10 км з двома вогневими рубежами пройде завтра, 11 січня.

Додамо, що у програмі етапу Кубка світу в німецькій Тюрінгії також дві гонки переслідування (12 січня) і дві естафети (13 січня).