Новини » Львів 10 січня, 2019, 15:57
Українсько-литовський письменник Ярослав Мельник про аеропорт «Львів»: Це якийсь СРСР перед розпадом
Міжнародний аеропорт «Львів». Фото: facebook.com/LvivAirport
Міжнародний аеропорт «Львів». Фото: facebook.com/LvivAirport

Українського і литовського письменника Ярослава Мельника неприємно вразила відсутність елементарних умов для пасажирів у залі очікування Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького.

Про це Я.Мельник написав у Фейсбуці.

«Прибув у Львівський аеропорт: все було добре до того, як зайшов в зал чекання зі скляними стінами висотою в десять метрів, де «гейти» для посадки. Жахливий холод, майже як надворі, всі пасажири в шубах. Якийсь срср перед розпадом. Вирішив зігрітися – випити гарячого чаю чи кави, благо, біля туалетів стояв автомат гарячих напоїв. Не працює!

Чув відгуки іноземців: «Що це за Зімбабве» (спочатку це мене розсмішило, оскільки в Зімбабве, певно, інша проблема – забагато спеки, але потім стало сумно і соромно за країну).

Ходив, щоби зігрітися – натрапив на коридорчик, який привів в інший зал: там тепло і стоять апарати з гарячими напоями: дівчата на вході сказали, що все працює! М’які крісла, столики перед ними... «Заплатіть 300 гривень і можете користуватися». Спитав, чи можу просто гарячого чаю випити. «Ні, заплатіть за вхід». Тобто 10 євро. Можна було допустити, що більшість людей в цьому «раю тепла» були іноземці, для яких така сума не є значною.

Не знаю, чи навмисне (такою була перша думка) людей морозять в загальному залі і зіпсували кавовий апарат, щоби тут збирати гроші, але це був фінальний бемоль після позитиву, який супроводжував мене протягом всієї різдвяної поїздки в Україну», – написав Я.Мельник.

У коментарях під дописом Я.Мельник уточнив: «Це було 8 січня перед вильотом на Бориспіль в залі біля «гейтів». Виліт о 17.35, посадка десь о 17 год. Люди реально мерзли, принаймні, під час мого перебування в залі десь з 15.30 до 17 год. Тепло було і каву давали лише в захованому за коридорчиком «платному» залі».

Кореспондент IA ZIK звернулася за коментарем щодо цієї ситуації до аеропорту «Львів» через сторінку підприємства у Фейсбуці.

Ярослав Мельник – український і литовський письменник, філософ, критик, автор багатьох книг різними мовами.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-13 23:01 :14