Новини » Київ 10 січня, 2019, 12:14
У столиці чергує 383 одиниці снігоприбиральної та допоміжної техніки, – КМДА
Фото: kyivcity.gov.ua
Фото: kyivcity.gov.ua

Підприємства «Київавтодору» на світанку провели превентивну обробку протиожеледними матеріалами мостів, шляхопроводів, спусків, підйомів, вулиць, якими курсують маршрути громадського транспорту та інших аварійно-небезпечних ділянок вулично-дорожньої мережі столиці.

Про це поінформували у комунальній корпорації, передає прес-служба КМДА.

Як повідомляється, паралельно з обробкою протиожеледними матеріалами дорожнього покриття дорожники проводили механізоване та ручне прибирання тротуарів та зупинок громадського транспорту, які перебувають на утриманні підприємств корпорації.

Згідно з повідомленням, 383 одиниці снігоприбиральної і допоміжної техніки та бригади з ручного прибирання чергують сьогодні у столиці.

Також повідомляється, що контроль і управління комунальною технікою і персоналом комунальних підприємств здійснюється через Єдиний диспетчерський центр, відкритий київським міським головою Віталіє Кличком у грудні 2018 року.

Диспетчерський центр моніторингу роботи комунального транспорту та збору інформації забезпечує опрацювання даних GPS-трекерів, встановлених на спецавтомобілі, для моніторингу розташування, маршруту руху комунальної техніки. Центр надає можливість відображення у гео-системі місцезнаходження техніки та типу виконуваної роботи. Система дозволяє оперативно реагувати, спрямовуючи техніку туди, де це найбільш необхідно.

Як повідомлялось, міські служби оперативно реагують на звернення мешканців щодо якості робіт з прибирання снігу або обробки вулиць протиожеледними засобами через Контактний центр міста Києва 15-51. Інформація, яка надходить від мешканців, терміново передається відповідним службам в роботу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 04:26 :00