Новини » Львів 10 січня, 2019, 17:32
У Львові АТП-1 випустить десять автобусів на маршрут №19

З 12 січня на маршруті № 19 (вул. Щурата – пр. Червоної Калини) курсуватимуть 10 автобусів Аtaman ЛК АТП № 1, які до цього курсували на маршруті № 9.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради, з посиланням на директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрія Білого.

«Із суботи, 12 січня, нові великі автобуси поїдуть за маршрутом № 9. Відповідно, 10 вивільнених автобусів Аtaman поїдуть на маршрут № 19. Це дозволить забезпечити якісне сполучення мешканців з мікрорайону Топольна із Сиховом. Також автобуси Аtaman зручні в користуванні для людей з інвалідністю, оскільки в них передбачено зручний заїд осіб на візочках», – повідомив Андрій Білий.

Нагадаємо, за результатами конкурсу на визначення перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування, на маршрут № 19 не подався жоден з перевізників. Тому, за словами Андрія Білого, ЛК АТП № 1 буде обслуговувати маршрут № 19 за тимчасовим договором. За необхідності АТП № 1 зможе збільшити кількість одиниць транспорту на маршруті № 19.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-13 23:20 :29