Новини » Львів 10 січня, 2019, 16:35
У Дрогобичі налагодили виробництво ексклюзивного бальзаму «Медак», аналогів якому немає у світі

У Дрогобичі на першій в Україні ліцензованій медоварні налагодили виробництво бальзаму на основі меду, плодів та настоянок трав під назвою «Медак», що має лікувальні та оздоровчі властивості. Це ексклюзивний продукт, аналогів якому немає у світі.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

«У медаку домінують медовий смак і запах – навіть при 35-градусній міцності, – каже Роман Войтків, – який є ініціатором створення першої ліцензованої медоварні в Україні, засновником і директором компанії «Українські медовари». – Медак із горіхом допомагає при проблемах зі шлунком. Із бузиною, липою, м’ятою та мелісою – помічний від бронхіальних хвороб. Є зігріваючий медак – від нежитю: складається з восьми компонентів. У нашій компанії, коли починається осінь, ніхто в аптеку не ходить: при перших симптомах нежитю випивають 2-3 рази по 20 грамів медака».

За словами Романа Войтківа, один з медаків за пропозицією мера міста отримав назву «Дрогобицький» – до напою додано невелику кількість місцевої дрогобицької солі, що продукується на солевиварювальному заводі – одному з найстаріших підприємств Європи. Цей продукт користується попитом у туристів, які відвідують Дрогобич.

Крім медаків, на медоварні виготовляють медівки, настоянки та бальзами. «Наші продукти – без ГМО, абсолютно без консервантів, не пастеризовані», – зауважив Р.Войтків.

На сьогодні Дрогобич заслужено вважають столицею вітчизняного медоваріння. Медовари з різних регіонів України звертаюся сюди за допомогою і консультаціями.

«Майже всім, хто вперше скуштував наші медові напої, подобається продукція «Українських медоварів» і, як правило, її купують, – зауважив Р.Войтків. – Багато медівок та медаків наші заробітчани везуть за кордон – на подарунки, щоб здивувати своїх роботодавців».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-13 23:00 :17