У 2019 році розвиток велоінфраструктури для нас у пріоритеті, – заступник голови КМДА Дмитро Давтян

Заступник голови КМДА Дмитро Давтян. Фото: kyivcity.gov.ua

У 2018 році вдалося якісно почати розвиток велоінфраструктури Києва, зробивши низку важливих кроків. Цього року розвиток інфраструктури столиці у цьому напрямку продовжиться.

Про це розповів заступник голови КМДА Дмитро Давтян, передає офіційний портал Києва.

«Так, ми почали активно наносити розмітку для велосипедистів. За минулий рік вона з’явилася на проспекті Палладіна, вулиці Заболотного, проспекті Правди, бульварі Дружби Народів тощо – усього на 13 вулицях. Крім того, на плановому будівництві дороги вул. Довбуша – просп. Броварський також передбачено влаштування або суміщення велосмуг», – повідомив заступник голови КМДА.

За його словами, уже в цьому році розпочнеться будівництво велодоріжки на Набережному шосе, також у планах – велодоріжки на вулицях Борщагівській, Милославській, Чорнобильській, проспектах Степана Бандери та Космонавта Комарова, Столичному шосе тощо.

Дмитро Давтян також нагадав, що торік стартував перший громадський прокат велосипедів «Bike sharing».

«Орендувати велосипеди та кататися містом стає звичною справою для киян. Активним людям, які дотримуються здорового способу життя, до вподоби використовувати цей транспортний засіб не лише для відпочинку, але й щоб дістатися до роботи. Цього року ми плануємо збільшити кількість пунктів велопрокату та залучити до організації інвесторів», – підкреслив заступник київського міського голови.

З його слів, у планах міської влади – доступний у всіх районах міста громадський велопрокат. Відтак, у кожному районі має бути створена відповідна інфраструктура.

«Також у найближчих планах – облаштування перехоплюючих велопунктів у чотирьох районах міста – Оболонському, Деснянському, Голосіївському та Дарницькому. Це також має бути інвестиційний конкурс. Компанія-переможець має облаштувати не лише власне велопункти, а й здійснити благоустрій територій. Взагалі ми плануємо, що до 2020-го мають з’явитись 64 нових об’єкти велоінфраструктури, а це амбітна, але цілком досяжна позначка», – переконаний Дмитро Давтян.

Нагадаємо, у департаменті культури КМДА пообіцяли, що кінотеатр «Київ» продовжить свою роботу у нинішньому форматі.Loading...