Президент cпрогнозував рівень економічного зростання України у 2019-му році

ZIK

Реформи роблять Україну інвестиційно привабливою, і тому в рейтингу «Doing Business» ми піднялися зі 153-ї на 71 сходинку.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час виступу, який транслював телеканал ZIK.

Росія, як нагадав глава держави, оголосила ембарго й закрила свої ринки для українських виробників ще 2013 року. «Вона зробила це для того, щоб економічно «задушити» Україну та позбавити українців робочих місць і, передусім, на Сході країни. А тому тільки ефективна та своєчасна переорієнтація на європейський ринок дала нашому експорту і всій економіці України нові можливості», – підкреслив Петро Порошенко.

Президент запевнив, що невдовзі половина українського експорту йтиме саме на ринок Європейського Союзу.

«Ми сподіваємося, що цього року економічне зростання буде в межах 3,4%, що є рекордним показником за останні 8 років. І це тільки початок від реалізації тих реформ, які відбуваються в Україні. Так, реформи роблять Україну інвестиційно привабливою, і тому в рейтингу «Doing Business» ми піднялися зі 153-ї на 71 сходинку.

Це помічають як європейські, так і світові компанії. Зокрема найближчим часом в Давосі я матиму зустріч із членами інвестиційної ради компаній, які інвестують в Україну, і  загальна капіталізація яких складає трильйон доларів. Вони мають задекларувати свою рішучість у продовженні інвестування в Україну», – наголосив Президент України.

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко підписав законопроект №8044 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (про правову основу для впровадження середньострокового бюджетного планування)». 

Loading...