Новини » Львів

Підозрюваного у хабарництві суддю Турківського районного суду відсторонили від правосуддя

За матеріалами СБУ суддю Турківського районного суду Львівської області Луку Кріля відсторонено від правосуддя у зв’язку з притягненням його до кримінальної відповідальності.

Про це повідомляється на сайті Вищої ради правосуддя.

Суддя вимагав від місцевого жителя одну тисячу євро за не притягнення до кримінальної відповідальності за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

10 січня 2019 року Вища рада правосуддя розглянула клопотання заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницького Назара Івановича про тимчасове відсторонення судді Турківського районного суду Львівської області Кріля Луки Михайловича від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням його до кримінальної відповідальності.

19 грудня 2018 року судді Крілю Л.М. вручено повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 368 КК України.

«Мотивуючи необхідність тимчасового відсторонення судді Кріля Л.М. від здійснення правосуддя, заступник Генерального прокурора зазначив у клопотанні, що, перебуваючи на посаді судді Турківського районного суду Львівської області і здійснюючи правосуддя, Кріль Л.М. матиме можливість, зокрема, знищити або підробити документи і речі, що є матеріалами відповідної адміністративної справи і мають істотне значення для кримінального провадження, чи схилити до вчинення таких дій підпорядкованих йому працівників суду», – сказано у повідомленні.

Loading...