Новини » Політика 10 січня, 2019, 20:55
Пенсійного фонду не існує, – Віктор Кривенко
ZIK
ZIK

Дефіцит Пенсійного фонду становить понад 160 мільярдів гривень, тому де-факто його не існує. Він є спорідненим разом із бюджетом і те, що не вистачає, додається з нього.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Віктор Кривенко.

Відповідаючи на запитання ведучої про те, чи можна стверджувати, що в країні ситуація з пенсіями стабілізувалася, пан Кривенко сказав, що вона не є стабільною.

«Дефіцит Пенсійного фонду гігантський – понад 160 мільярдів гривень. Де-факто Пенсійного фонду не існує. Він є спорідненим разом із бюджетом і те, що не вистачає, додається з нього», – зазначив Віктор Кривенко.

Пан Кривенко переконаний, що крім збільшення пенсійного забезпечення, необхідно піднімати зарплати вчителям і лікарям, адже можна спостерігати фантастичну міграцію лікарів за кордон.

«Я подавав поправки до бюджету щодо збільшення фінансування зарплат вчителів на 21 мільярд, які не враховані. Це теж одна з причин, чому я не голосував за цей проект державного бюджету», – пояснив народний обранець.

Водночас, за його словами, потрібно думати не тільки, як підняти пенсії і зарплати, а, в першу чергу, як розвивати економку та заробляти. Українська економіка, як експортно-сировинна колонія, на сьогодні не заробляє, і тому треба робити все, щоб нічого у вигляді сировини не виїжджало з України.

«Подивіться на насіння соняшника. Вже хотіли різати олійноекстраційні заводи, але зробили велике мито на насіння, що спричинило будівництво нових заводів, і зараз ми – світові лідери. У нас нарешті на 5 мільйонів тонн потужностей із переробки більше, ніж ми вирощуємо. Ми почали імпортувати сировину, як у будь-якій нормальній країні», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, міністр соціальної політики України Андрій Рева повідомив, для кого і на яку суму з 1 січня зросте пенсія.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 17:35 :23