Новини » Економіка 10 січня, 2019, 10:59
НАЗК не виявило правопорушень у декларації Хомутинніка, – ЗМІ
Віталій Хомутиннік. Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН
Віталій Хомутиннік. Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН

Національне агентство з питань запобігання корупції завершило комплексну перевірку декларацій співголови депутатської групи «Партія «Відродження» народного депутата Віталія Хомутинніка і не встановило правопорушень.

Про це повідомила «Комсомольська правда» з посиланням на джерело в НАЗК.

«Комплексна перевірка декларацій Віталія Хомутинніка за 2015 і 2016 роки тривала майже рік. У рішеннях НАЗК зазначено, що правопорушення в результаті перевірки не встановлено. Точність оцінки задекларованих активів відповідає даним, отриманих з наявних джерел, конфлікт інтересів не встановлено», – повідомило джерело в НАЗК.

Як повідомляється, у минулому році Генеральна прокуратура закрила кримінальне провадження щодо перевірки декларацій Віталія Хомутинніка. Підстав для повідомлення нардепу про підозру слідчі не виявили.

У рамках цього кримінального провадження Державна фіскальна служба провела двомісячну комплексну перевірку декларацій народного депутата за період з 1998 по 2016 роки.

Як повідомлялось, в серпні суд задовольнив клопотання прокурора і призначив позапланову документальну перевірку депутата з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства на період з 1998 по 2016 рік.

Крім того, суд надав доступ ГПУ до декларацій Хомутинніка за 2015 і 2016 роки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-22 03:04 :00