На Закарпатті прикордонник, який «кришував» контрабанду, намагався з'їсти хабар

Фото: Гонтар Володимир/УНІАН

9 січня за процесуального керівництва військової прокуратури Західного регіону України за оперативного супроводу управління захисту економіки в Закарпатській області департаменту захисту економіки Нацполіції України спільно із УВВБ «Захід» Держприкордонслужби України, слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Львів, задокументовано протиправну діяльність інспектора прикордонної служби ВПС «Лужанка» Мукачівського прикордонного загону ЗРУ ДПС України.

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

Зокрема, підозрюваний упродовж листопада 2018 – січня 2019 років вимагав та систематично отримував від закарпатця неправомірну вигоду на загальну суму 1000 доларів США. Хабар призначався за сприяння в безперешкодному переміщенні тютюнових виробів з України до країн ЄС через пункт пропуску «Лужанка».

У ході реалізації під час вимагання та отримання чергового траншу неправомірної вигоди в сумі 200 доларів США інспектора затримано в порядку ст. 208 КПК України. Проводяться невідкладні першочергові слідчі дії.

Також варто зазначити, що під час проведення обшуку фігурант справи намагався з’їсти неправомірну вигоду в сумі 200 доларів США.

На даний час вирішуються питання щодо повідомлення правопорушнику про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України та звернення до суду щодо обрання міри запобіжного заходу.Loading...