Новини » Економіка 10 січня, 2019, 6:30
Коболєв: Україна може зберегти транзит шляхом передачі ГТС в тимчасову експлуатацію
Фото: Микола Тис/ZIK
Фото: Микола Тис/ZIK

Україна може зберегти транзит шляхом передачі Газотранспортної системи України у концесію (в тимчасову експлуатацію іншим державам, іноземним фірмам, приватним особам).

Про це в інтерв’ю «5 каналу» розповів голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.

«Верховна Рада повинна погодити концесію, майно залишається у державній власності... Я думаю, що якщо ми пояснимо Верховній раді, що концесія та залучення міжнародного партнера – це шлях транзиту по території України, то ймовірність цього висока. Власність на українську ГТС – я в це не вірю. Концесія – я вважаю, що це більш ймовірний шлях, по меншій мірі. І друге важливе питання – це залучення міжнародного партнера. Є бажаючі партнери. Концесія – це не власність», – сказав він.

Він додав, що держава повинна залишити за собою право забрати активи, передані в концесію, у разі порушення договору або невиконання інвестиційних зобов’язань.

«Якщо не виконується договір, якщо немає виконання інвестиційних зобов’язань, якщо немає прибутковості... Якщо новий оператор на власність не приносить доходу, то держава повинна мати право забрати активи», – додав Коболєв.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 22:20 :27