Новини » Події 10 січня, 2019, 20:38
Голова наглядової ради «Укрзалізниці» підтримав рішення Кабміну щодо призначення Євгена Кравцова
Євген Кравцов.
Євген Кравцов.

Перед призначенням Євгена Кравцова головою правління АТ «Укрзалізниця» його оцінку проводили із залученням зовнішнього консультанта з підбору персоналу.

Про це розповів голова наглядової ради компанії Шевкі Аджунер, повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

За його словами, відбір кандидата на посаду голови правління здійснювався у порядку, розробленому наглядовою радою та погодженому з Міністерством економічного розвитку та торгівлі.

«Члени наглядової ради, відповідно до цього порядку, вирішили провести оцінку виконуючого обов’язки голови правління Євгена Кравцова, зокрема, із залученням для цього зовнішнього консультанта з підбору персоналу», – підкреслив Шевкі.

Сам ж він зазначив, що позитивно оцінює таке рішення Кабміну. Він висловив сподівання, що завдяки спільним зусиллям наглядової ради та правління компанії, у найкоротші строки буде затверджено стратегію розвитку «Укрзалізниці» та здійснено невідкладні кроки з її реалізації.

Як повідомлялось, Кабінет Міністрів України призначив Євгена Кравцова повноцінним головою правління АТ «Укрзалізниця». Відповідне рішення Уряд ухвалив на сьогоднішньому засіданні.

Довідка IA ZIK.

У 2015 році Кравцов був призначений радником генерального директора «Укрзалізниці», потім працював директором з реформування, майнової та правової політики, начальником департаменту реформування і корпоративного розвитку. Був членом правління компанії, в.о. голови правління, першим заступником міністра інфраструктури України – головою наглядової ради компанії. З серпня 2017 він повернувся в «Укрзалізницю» і виконував обов’язки голови правління.

У прес-службі зазначають, що з тих пір в компанії прийняли перший статут, реформували корпоративне управління, був побудований Бескидський тунель у Карпатах, запущений швидкісний експрес з Києва в аеропорт Бориспіль, оновлений рухомий склад, закуплені локомотиви General Electric і реалізований низка інших новацій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 00:26 :19