Новини » Регіони 10 січня, 2019, 15:33
Депутати Волиньради погрожують голові ОДА поскаржитися Порошенку

Депутати Волинської облради готові звернутися до Президента Петра Порошенка та уряду у зв’язку із позовом ОДА про скасування рішення про обласний бюджет.

Про це йдеться у зверненні депутатів Волинської облради до голови ОДА Олександра Савченка, – повідомили IA ZIK у прес-службі облради.

У документі йдеться, що Волинська облдержадміністрація подала позов до суду про скасування рішення облради про обласний бюджет на 2019 рік.

Депутати стверджують, що бюджетний процес тривав відповідно до закону.

«Проте, Ваші підлеглі відмовилися готувати рішення про обласний бюджет після затвердження його на сесії Волинської обласної ради, адже саме Ви дали таку вказівку чиновникам, робота яких оплачується податками волинян. Замість них цю роботу виконали голова бюджетної комісії та працівники виконавчого апарату обласної ради. Всупереч Вашим очікуванням, рішення про бюджет було вчасно оприлюднене на офіційному сайті обласної ради», – йдеться у зверненні.

На думку депутатів, рішення голови ОДА про позов до суду викликає недовіру. «Адже саме Ви, свідомо саботуєте роботу Волинської обласної ради, всієї області та намагаєтесь зупинити усі бюджетні процеси на Волині», – йдеться в документі.

«Депутати Волинської обласної ради закликають Вас прийняти зважене рішення та відкликати позовну заяву, з метою відновлення нормальної життєдіяльності Волинської області. В іншому випадку, ми будемо змушені звернутися до Президента України, Кабінету Міністрів з метою захисту конституційних прав волинян та інформування про Вашу антидержавну діяльність», – йдеться у зверненні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 17:09 :43