Новини » Суспільство 10 січня, 2019, 11:47
«Батюшка» Кирил настрашив росіян, що Інтернет контролює диявол і гряде Антихрист
Патріарх Кирил. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Патріарх Кирил. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

В інтерв’ю телеканалу Росія 1 єпископ Російської православної церкви патріарх Кирил сказав, що гаджети та інтернет можуть бути під контролем диявола.

Про це він розповів у своєму «Різдвяному інтерв’ю», передає «Новое Время».

«Я зовсім не проти технічного прогресу», – говорить в своєму «Різдвяному інтерв’ю» головний батюшка Росії патріарх Кирил.

Відомий ведучий Володимир Кисельов поцікавився у єпископа, чи дійсно гаджети обмежують свободу, але, своїм питанням, в черговий раз зробив патріарха Кирила ньюзмейкером для ЗМІ по всьому світу.

«Всякий раз коли ви користуєтеся гаджетом, хочете ви цього, чи ні, включаєте геолокацію, чи ні, хтось може точно знати де ви перебуваєте, чим ви цікавитеся, чого ви побоюєтеся, і, тому, всесвітня мережа гаджетів дає можливість здійснювати вселенський контроль над людським родом».

Виявилося, влада над усім в Інтернеті, починаючи від «переговорів двох подружок на прості теми», – це зовсім не про комерцію і міжнародні спецслужби, а про боротьбу світла і темряви, бога і диявола:

«Контроль з однієї точки – це передвістя пришестя Антихриста. Антихрист – це та особистість, яка буде на чолі всесвітньої павутини, яка контролює весь людський рід».

Дісталося від Володимира Гундяєва і гаджетам: «Диявол дуже мудро діє. З одного боку, ось вам іграшка, яка дає безмежну свободу, немає відстані, все на вашому екрані, доступ до інформації. Але з іншого боку, людина повністю поглинена цією технологією, вона йде з реальності».

Єпископ РПЦ впевнений, що церква повинна про це говорити, «усвідомлюючи, що вона накликає на себе яскраво виражений гнів».

Нагадаємо, крім численних заборон і обмежень на використання інтернету, російська влада заявляла про можливе створення альтернативного онлайн-простору, який буде працювати всередині країни.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 13:53 :24