Новини » Політика 9 січня, 2019, 21:16
Україна не прийматиме заявки про реєстрацію російських спостерігачів на президентських виборах, - МЗС

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін у листі, направленому на адресу директора Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ Інгіборг Солрун Гісладоттір із запрошенням направити спостережну місію на президентські вибори в Україні зазначив, що МЗС не прийматиме заявки від російських спостерігачів.

Про це він написав у Facebook.

«Серед інших цілком стандартних речей, зауважив, що МЗС України не прийматиме заявки про реєстрацію російських спостерігачів. Вважаю це за необхідне, коли йдеться про спостерігачів від країни-агресора й окупанта. До речі, таких прецедентів чимало в практиці ОБСЄ», – написав П.Клімкін.

При цьому міністр порекомендував тим, «хто вбачає можливим демократичне волевиявлення в Росії під парасолькою ФСБ без ризику для виборців (сподіваюся, це все-таки лише політична позиція, а не особисте переконання …хоча, хто знає, нехай відстоює свою точку зору в правовому полі, як і годиться в правовій державі».

Тим, кому хочеться поспекулювати навколо речей типу використання «адмінресурсу» на виборах, П.Клімкін порадив згадати, що в 2004 році «дехто наголошував на необхідності відкриття більше ніж 300 виборчих дільниць у Росії і серйозно над цим працював».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 09:57 :12