Новини » Світ 9 січня, 2019, 1:10
Фізики висунули нову теорію щодо створення Всесвіту

Група канадських фізиків запропонувала нову теорію, згідно з якою Великий вибух призвів до створення одразу двох всесвітів.

Про це йдеться в журналі Physical Review of Letters, – передає День.

В теорії, спрямованої на CPT-інваріантність і збереження правил фізики-симетрії, йдеться, що у Всесвіті до Великого вибуху час протікав назад, а сам космос був зроблений з антиречовини, а не звичайної матерії.

Після Великого вибуху з’явилася звичайна матерія, яку розкидало по давньому «анти-всесвіту», однак ми не можемо її побачити і пояснити, оскільки сучасній науці не вистачає технічних засобів.

По суті, відповідно до теорії, Великий вибух спричинив створення нашого всесвіту, у той же час, ймовірно, досі існує його дзеркальна версія з антиматерії – у якому час йде назад, що призводить до створення цілком протилежною субстанції.

Математично ця теорія доводиться через теорію струн, однак її співавтор Ніл Турк зазначив, що у неї є недолік – вона спирається на відомі частинки і фізичні закони, тоді як при відкритті нових вченим доведеться її підлаштовувати.

Фізики відразу ж відзначають, що навіть математично в цієї теорії є багато нюансів і темних плям, в яких формули йдуть в нескінченність. Крім того, в найближчі тисячі років жителі Землі не зможуть експериментально перевірити реальність теорії фізиків з Канади

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 14:27 :41