live

Бєлковський: У найближчих поколіннях Україна й Росія залишаться ворогами

ZIK

Україна та Росія – це країни-вороги, країни-супротивники. У найближчих поколіннях це не зміниться.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив російський політолог і публіцист, критик Кремля Станіслав Бєлковський.

Гість програми вважає, що найближчим часом концептуально, принципово та якісно в російсько-українських відносинах нічого змінитися не зможе.

«Це країни-вороги, країни-супротивники. У найближчих поколіннях це не зміниться», – вважає російський політолог.

Станіслав Бєлковський переконаний, що навіть якщо завтра хтось захоче вивести російські війська з ОРДЛО, то це не змінить якісно відносин між населенням ОРДЛО та населенням України в цілому.

«Адже 12 тисяч мертвих тіл лежить між сторонами цього конфлікту. А це вже не зможе змінити ніхто. Ні політичне керівництво Росії, ні керівництво України, ні США, ні гаранти Мінських угод», – підкреслив публіцист.

Однак, зазначив Станіслав Бєлковський, Україна та Росія можуть піти шляхом Німеччини і Франції та через певний період часу знову стати партнерами.

«Як ми бачимо на прикладі Франції та Німеччини, через два-три покоління Росія та Україна знову стануть друзями і партнерами. Але я не впевнений, що особисто я зможу дожити до цих днів», – додав російський політолог Станіслав Бєлковський.

Нагадаємо, 6 грудня Верховна Рада України ухвалила проект закону про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво та партнерство з Росією з 1 квітня 2019 року.

За відповідне рішення проголосували 277 народних депутатів.

У понеділок, 10 грудня, Президент Петро Порошенко підписав закон про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво та партнерство між Україною та Російською Федерацією.

За його словами, непродовження Договору з Росією слід розглядати не як епізод, а як частину стратегії України на остаточний розрив «із колоніальним минулим» і переорієнтацію на Європу.Loading...
Loading...
Loading...