live

55500 киян отримали безкоштовне медичне обстеження у рамках проекту «Лікар у Вашому домі», – КМДА

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник. Фото: kyivcity.gov.ua
загрузка...
загрузка...

У межах проекту «Лікар у Вашому домі» кияни мають можливість безкоштовно пройти медичні обстеження. Від початку дії проекту медики вже здійснили 55 520 обстежень, а за минулий тиждень – 510.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, інформує офіційний портал Києва kyivcity.gov.ua.

Микола Поворозник зауважив, що у рамках проекту кожен охочий може безкоштовно пройти медичні обстеження у наметах із написом «Лікар у Вашому домі». Такі намети розміщені в усіх районах столиці. Зокрема, там можна отримати первинні консультації щодо стану здоров’я, пройти експрес-тестування на неінфекційні захворювання, перевірити рівень цукру та холестерину у крові, виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла.

«За результатами обстежень 319 осіб із 510 мають надмірну вагу, у 201 обстеженого виявлено підвищений артеріальний тиск, у 58 осіб – високий рівень цукру крові, а у 122 осіб – високий рівень холестерину», – зазначив Микола Поворозник.

Минулого тижня було здійснено 27 виїздів мультидисциплінарних бригад, додав перший заступник голови КМДА.

«До складу бригад входять лікар і медсестра первинної ланки та вузькопрофільні спеціалісти. Вони виїжджають до соціально незахищених сімей або до людей, які не можуть самостійно дістатися до медичного закладу, аби отримати допомогу», – зауважив Микола Поворозник.

Як повідомляли, мешканців столиці закликали бути уважними: у Києві ожеледиця.

Додамо, за даними на початок січня 2019 року, у столиці спостерігається зниження захворюваності на грип та ГРВІ.

 

Loading...
Loading...
Loading...