Новини » Політика 8 січня, 2019, 23:15
Мінрегіон розробив план створення тергромад на тимчасово окупованій Луганщині

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства разом з обласною ВЦА розробили перспективний план створення ОТГ на тимчасово окупованих територіях Луганської області.

Про це віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Генадій Зубко написав у Facebook.

«Мінрегіон спільно з Луганською обласною ВЦА розробили перспективний план створення ОТГ на тимчасово окупованих територіях Луганської області. Він вже переданий і на затвердження уряду», – написав Зубко.

За його словами, важливо, щоб люди на тимчасово окупованих територіях також бачили свою перспективу розвитку. «Реформа децентралізації – це зміна якості життя. І люди там мають чітко знати, що у них теж є майбутнє – стабільний цивілізований розвиток у мирній державі. Ми точно хочемо бачити на мапі України такі громади, як Алчевська, Довжанська, дуже хочемо бачити Луганську ОТГ – такими ж успішними у перспективі, як і всі інші громади на території держави», – наголосив урядовець.

Він додав, що успішні приклади вже є на Донбасі, і назвав історією успіху Новопсковську селищну ОТГ на Луганщині.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 18:49 :07