Новини » Суспільство 8 січня, 2019, 5:20
Лесь Подерв’янський розповів про свої стосунки з жінками
ZIK
ZIK

Є ж якийсь драйв у тому, щоб приходити в майстерню, усі твої старі роботи продані, стоїть біле полотно, і ти починаєш з нуля, не повторюючи свій хід, який ти можеш запросто повторити, а це вже нецікаво. Ти хочеш створити щось нове. Нову роботу. І це те ж саме, коли ти починаєш стосунки щоразу з нуля. Ти кожен раз народжуєшся і живеш.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK розповів український художник, автор сатиричних п’єс Лесь Подерв’янський, відповідаючи на питання ведучої, чи не важко йому розлучатися зі своїми жінками та чому він не може довгий час бути у стосунках з красивими та цікавими особистостями:

«А хто його знає! Я не думаю, що завдання людини – прожити тільки одне життя. Я не думаю, що це правильно. Можливо, я не правий. Але воно іде як воно іде. Історія має початок, середину і кінець. Нічого незвичного в цьому немає. Немає і ніякої трагедії. Кожен живе так, як йому випадає.

А щодо розлучень, то ми так не розлучаємося, щоби плюватися. Ми підтримуємо нормальні стосунки», – розповів Лесь Подерв’янський.

Своє життя після розлучення художник прокоментував так:

«Є ж якийсь драйв у тому, щоб приходити в майстерню, усі твої старі роботи продані, стоїть біле полотно, і ти починаєш з нуля не повторюючи свій хід, який ти можеш запросто повторити, а це вже нецікаво. Ти хочеш створити щось нове. Нову роботу. І це те ж саме, коли ти починаєш кожен раз з нуля.

У цьому є момент омолодження, є спортивний момент. Ти кожен раз народжуєшся і живеш»,– додав Лесь Подерв’янський.

Нагадаємо, відома українська співачка розповіла про ревність чоловіка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 06:14 :37