Аварія вантажного судна у Чорному морі: стали відомі імена загиблих українців

Чоловік врятований із вантажного судна Volgo-Balt 214, що затонув біля берегів Туреччини. Фото: EPA-EFE/RECEP BILEK

При аварії вантажного судна Volgo-Balt 214 біля берегів Туреччини в Чорному морі загинули громадяни України Володимир Овдієнко, Дмитро Крепець, Ростислав В’язовський і Руслан Бондик.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інформацію посла України в Туреччині Андрія Сибиги і опубліковану напередодні суднову роль суховантажу.

<nbsp;>
;>

Відзначимо, напередодні журналіст Андрій Клименко опублікував суднову роль Volgo-Balt 214, згідно з якою екіпаж складався з 11 українців та двох громадян Азербайджану.

Пізніше посол України в Туреччині Андрій Сибіга повідомив, що в катастрофі вижили Станіслав Шевчук, Павло Мельниченко, Олег Геращенко, Євген Ільченко, Євген Яценко, Денис Скачко і Тетяна Будко.

Таким чином, четверо громадян України, про загибель яких повідомлялося напередодні, це Володимир Овдієнко, Дмитро Крепець, Ростислав В’язовський і Руслан Бондик.

Нагадаємо, вантажне судно з українцями на борту, яке затонуло біля берегів Туреччини, перевозило вугілля з порту Азов (РФ) до порту Самсун (Туреччина) і могло везти вугілля з ОРДЛО.

Loading...