Новини » Політика 7 січня, 2019, 21:30
Подерв’янський хотів потрапити до ВРУ, щоб «бухати і розкладати її зсередини»
ZIK
ZIK

Лесь Подерв’янський хотів потрапити до ВРУ, щоб там «тільки бухати і розкладати її зсередини».

Про це український художник, прозаїк і драматург заявив в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK.

Лесь Подерв’янський, розповідаючи про свій намір та намір свого друга Миколи Вересня балотуватися до Верховної Ради України, зазначив: «Ми хотіли у Верховну Раду, щоб там бухать. Тільки бухать і розкладать її зсередини. Ми би вийшли абсолютно з усіх фракцій, ми вели б себе деструктивно і розкладали б її зсередини. Усі інші дивилися б на нас і теж ішли бухать. Таким чином, ми повністю розвалили б цю країну ще раніше, ніж Яник».

Лесь Подерв’янський, коментуючи поведінку окремих із народних депутатів (нагадаємо, парламентарі заявляли про те, що в ніч, коли ухвалювали державний бюджет на 2019 рік, у сесійному залі було відчутно запах алкоголю), зауважив: «Ханджів завжди в Україні вистачало. Це – нормальний український спорт».

Письменник спрогнозував, якою була б його робота в українському парламенті: «Я думаю, що ми би там побухали-побухали, а потім нас звідти безславно виперли б або ми пішли б самі, бо нам це все набридло б».

Нагадаємо, раніше нардеп Юрій Левченко заявляв, що у сесійному залі ВРУ під час ухвалення державного бюджету на 2019 рік відчувався «запах перегару». Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко тоді ж нагадала парламентарям, що в стінах ВРУ заборонено вживати алкоголь і в буфеті його не продають.

Як повідомляли, за останні 3 роки в державний бюджет надійшло понад 2,8 мільярда гривень від видачі ліцензій на роздрібну та оптову торгівлю алкоголем і тютюновими виробами.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 09:37 :44