Томос про автокефалію – це велика духовна перемога України, – Юлія Тимошенко

Photo by Alexander Prokopenko

З отриманням Томосу українці отримали нову точку відліку, з якої починається новий шлях до будівництва тієї України, якої ми давно гідні.

Про це написала Юлія Тимошенко на своїй сторінці у Facebook, інформує сайт партії «Батьківщина».

Зі слів Тимошенко, офіційна передача Томосу про автокефалію Святішій Церкві України – це подія, яка визначає історію нації на багато років вперед.

«Дуже символічно і добре, що ми отримали Томос саме сьогодні – 6 січня, у Святий вечір, напередодні Різдва Христового. Подібний символізм має надихати нас на успіхи і перемоги», – переконана вона.

Юлія Тимошенко зазначила, що з першого дня в політиці прагнула, аби в Україні була власна, незалежна, праведна і справедлива церква. Вона звернулася з молитвою вдячності до Господа «за те, що у найважчі миті не залишив Україну, що допоміг нам вистояти, здолати всі перешкоди та здобути велику духовну перемогу».

«Сьогодні отримали нову точку відліку. Точку, з якої починається новий шлях до великої мети – до будівництва тієї України, якої ми давно гідні і варті!» – зазначила політик.

Юлія Тимошенко висловила величезну вдячність Вселенському патріарху Варфоломію, патріарху Філарету за їхню роботу, за незламність і мужність: «Це ті люди, які вже стали частиною великої історії!»

Нагадаємо, Юлія Тимошенко заявила, що підписання Томосу – це символ духовної ідентифікації та стимул до єдності.

Loading...