Вселенський патріарх підписав томос про автокефалію Православної церкви України

Вселенський патріарх Варфоломій в патріаршому храмі св. Георгія на території Вселенського патріархату в Стамбулі підписує томос про автокефалію Православної церкви України. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Вселенський патріарх Варфоломій в патріаршому храмі св. Георгія на території Вселенського патріархату в Стамбулі підписав томос про автокефалію Православної церкви України.

У церемонії підписання взяли участь митрополит Київський і всієї України Епіфаній та Президент України Петро Порошенко з дружиною. На церемонії були присутні представники Вселенського патріархату та члени української делегації, у складі якої Голова Верховної Ради Андрій Парубій, перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів, віце-прем’єр Геннадій Зубко, міністр закордонних справ Павло Клімкін, міністр оборони Степан Полторак, міністр молоді та спорту Ігор Жданов, третій президент України Віктор Ющенко та інші.

Фото: twitter.com/poroshenko
Фото: twitter.com/poroshenko

Томос буде вручено предстоятелю ПЦУ митрополиту Київському та всієї України Епіфанію 6 січня після урочистої літургії у патріаршому соборі св. Георгія. 

Loading...