Новини » Суспільство 298

Президент України нагородив священнослужителів Вселенського патріархату

president.gov.ua

Президент Петро Порошенко вручив державні нагороди священнослужителям Вселенського патріархату.

Як повідомляє прес-служба президентавручення відбулося у суботу в Стамбулі під час офіційного прийняття з нагоди підписання томосу про автокефалію Православної Церкви України.

«Президент вручив нагороди за визначну діяльність, спрямовану на зміцнення авторитету православ’я у світі, утвердження ідеалів духовності і милосердя, вагомий особистий внесок у розбудову автокефальної помісної Православної Церкви України», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, орден князя Ярослава Мудрого ІV ступеня вручено митрополиту Бурському, іпертиму та екзарху Віфінії Елпідофоросу та митрополиту Галльському Еммануїлу.

Нагороджено орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня архієпископа Памфільського і Західної єпархії Української православної церви в США, екзарха Вселенського патріарха в Україні Даниїла та єпископа Едмонтонського і Західної єпархії Української православної церкви Канади, екзарха Вселенського патріарха в Україні Іларіона.

Президент також вручив орден «За заслуги» ІІІ ступеня митрополиту Адріанополіса, директору представництва Вселенського Патріархату в Афінах Амфілохію, патріаршому диякону, заступнику головного секретаря Святого і Священного Синоду Константинопольської православної церкви Вселенського патріархату Грегоріосу та митрополиту Пергамському Іоанну.

5 січня у Стамбулі відбулося підписання томоса про автокефалію Православної Церкви в Україні.

Після цього президент Петро Порошенко нагородив вселенського патріарха Варфоломія орденом «За заслуги» І ступеня.

 

загрузка...
загрузка...
Loading...