Новини » Курйози 4 січня, 2019, 11:25
«Стіна з Мексикою близько»: Трамп опублікував колаж у стилі серіалу «Гра престолів»
Президент США Дональд Трамп. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Президент США Дональд Трамп. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Президент США Дональд Трамп на сторінці в Instagram опублікував фотоколаж у стилі «Гри престолів». У ньому американський лідер використав фірмовий шрифт серіалу і обіграв один зі слоганів «Зима близько». Цей мем, який у книгах і телевізійній сазі використовує будинок Старків, у версії Трампа перетворився в «Стіна близько» («The Wall is coming»).

Про це пише The babel.

Фактично, це відсилання до планів президента США побудувати стіну на кордоні країни з Мексикою. Проти таких намірів Трампа виступають представники Демократичної партії.

Через суперечку щодо бюджету між президентом США Дональдом Трампом і Конгресом ще до Нового року в країні настав «шатдаун» – часткове припинення роботи уряду. Білий дім зажадав, щоб Конгрес затвердив кошторис до $5 млрд на будівництво стіни вздовж кордону США з Мексикою, а демократи відхилили цю пропозицію, назвавши її марнотратною.

Трамп обігрує мем популярного серіалу «Гра престолів» не вперше. Раніше, в листопаді 2018 року, у своєму Twitter-акаунті він опублікував колаж із гаслом «Санкції близько». На це користувачі соцмереж відреагували фотожабами зі словами «Імпічмент близько», «Тюрма близько» та ін. А телекомпанія HBO, якій належать авторські права на кіносагу «Гра престолів», закликала не використовувати кіносеріал з політичною метою.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by President Donald J. Trump (@realdonaldtrump) on

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 17:32 :37