Новини » Курйози

Серед блогерів набирає популярності небезпечний челендж із закритими очима

Нова ідея для челенджів прийшла після релізу фільму жахів від Netflix «Пташиний короб» (Bird Box), де головна героїня повинна була надворі носити пов’язку на очах.

Про це повідомляє Медіаграмотність з посиланням на TheVerge.

Про небезпеку таких челенджів повідомляє сам стрімінговий сервіс Netflix. Адже такий вид розваг почав набирати популярності.

Приміром, блогерка Морган Адамс (Morgan Adams) спробувала прожити свій звичайний день із пов’язкою на очах. Інші вдягали пов’язки на коротший період.

 

«Не вірю, що маю це написати, але не нашкодьте собі з цим челенджем з «Пташиного коробу». Ми не знаємо, з чого це все почалося та цінуємо вашу увагу, проте хлопчики та дівчатка мають лише одне бажання на 2019 рік: щоб ви не опинилися у лікарні через мем», – написав офіційний акаунт Netflix у Twitter.

У фільмі йдеться про паронормальну епідемію психологічних розладів. Головна героїня відправляється у небезпечну подорож, але, щоб не зійти з глузду, вона мандрує із зав’язаними очима.

Стрічка «Пташиний короб» здобула велику популярність завдяки мемам. Вона зібрала найбільше переглядів за семиденний період після релізу з усіх оригінальних фільмів Netflix – 45 мільйонів.Loading...