Новини » Політика 4 січня, 2019, 21:25
На виборчому бюлетені можуть не поміститися усі кандидати в президенти, – Крулько
ZIK
ZIK

Через велику кількість кандидатів у президенти на виборах можуть стикнутися з технологічною проблемою. Поліграфкомбінат «Україна» може надрукувати бюлетені завдовжки лише один метр, тому може бути складно всіх туди помістити.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Іван Крулько.

Коментуючи слова ведучої про те, що через велику кількість кандидатів у президенти, можливо, у бюлетені їх будуть записувати дрібним шрифтом, пан Крулько сказав, що крім цього ще є технологічна проблема. Поліграфкомбінат «Україна» може надрукувати бюлетені завдовжки лише один метр.

«Тобто бюлетень не може бути довшим, ніж один метр. І буде проблема, якщо буде дуже велика кількість кандидатів, що робити з бюлетенем, де його друкувати. Я надіюся, що все-таки помістяться всі кандидати, бо насправді в бюлетені має бути зазначено певна інформація про кандидата, крім імені, прізвища й по-батькові», – зазначив Крулько.

Окрім цього, пан Крулько вважає помилковими думки про те, що кандидати у президенти роблять добру справу, адже своїм завдатком поповнюють державний бюджет. Є кандидати, які на виборчих кампаніях хочуть непогано заробити через різні схеми.

«Зокрема це одна з ситуацій, коли кандидати будуть пропонувати комусь свої можливі місця у виборчих комісіях. Вони подадуть якихось людей, а потім можуть їх обміняти на інших за гроші. Це також є елементом політичної корупції під час цих виборів», – переконаний політик.

Нагадаємо, що в Україні з понеділка, 31 грудня, почався процес виборів Президента, які відбудуться 31 березня 2019 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-21 01:14 :43