Новини » Регіони 4 січня, 2019, 16:16
На Прикарпатті через негоду автодорожні служби працюють в посиленому режимі

На Прикарпатті ускладнений рух транспорту на дорогах державного значення загального користування через проходження активного циклону. Для забезпечення безперебійного транспортного сполучення підприємства, які відповідають за експлуатаційне утримання доріг, переведені на посилений режим роботи.

Про це сьогодні, 4 січня, IA ZIK повідомили в прес-службі ОДА.

Приведені в готовність власні технічні засоби, проведений детальний аналіз наявності протиожеледних та пально-мастильних матеріалів. Поповнено їх запаси вздовж проблемних ділянок доріг. За потреби їх перерозподілять між підрозділами.

У режимі очікування на проблемних ділянках виставлена дорожньо-експлуатаційна техніка для виконання профілактичних заходів зимового утримання доріг. За потреби підрозділи підсилять технікою з інших областей.

Автодорожники відпрацьовують разом із територіальним підрозділами ДСНС та військовими формуваннями ЗСУ, Національної гвардії питання залучення важкої техніки для розчищення найпроблемніших ділянок доріг державного значення. Робота узгоджується із керівництвом постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Івано-Франківської ОДА щодо прийняття об’єктивних та оперативних міжвідомчих рішень.

Також на території області організовано місця тимчасового відстою великовагових транспортних засобів на автодорогах державного значення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 15:59 :31