Новини » Світ 4 січня, 2019, 1:45
«Може, це українці нас підірвали», – житель Магнітогорська висловив «оригінальну» версію трагедії

Схоже, що маразм серед більшості російських громадян міцнішає все сильніше з кожним днем, і у всіх своїх трагедіях і бідах вони бачать ворогами лише тих, на кого їм вкажуть з екранів телевізора кремлівські пропагандисти.

Так, під час прямого ефіру на одному з телеканалів країни-агресора журналіст брав інтерв’ю в очевидців трагедії, що трапилася в місті Магнітогорську, де один чоловік відзначився «дуже цікавою» конспірологічної теорією, – повідомляє «Діалог».

Спочатку він поцікавився у представника ЗМІ, чи не прикриють даний канал за його інтерв’ю, а дізнавшись, що цей репортаж зараз йде в прямому ефірі, чоловік впевнено і з лицем «експерта» заявив, мовляв, більшість жителів Магнітогорська вважає вибух справжнім терактом.

Далі заангажований російською пропагандою індивід зазначив, що народ Росії нібито «не дурний», а той, хто зробив цей теракт, мав чіткий розрахунок на те, що попереду Новий рік, а також на під’їзну арку і сон місцевих жителів.

Далі, він стверджує, що в місті Магнітогорськ вже нібито «ловили терористів», натякаючи на палаючу газель.

Однак наостанок цей «експерт» вразив всіх наповал, повідомивши, що це «цілеспрямована акція на винищення слов’ян», яку могли організувати українці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-26 08:01 :30