live

«Може, це українці нас підірвали», – житель Магнітогорська висловив «оригінальну» версію трагедії

Схоже, що маразм серед більшості російських громадян міцнішає все сильніше з кожним днем, і у всіх своїх трагедіях і бідах вони бачать ворогами лише тих, на кого їм вкажуть з екранів телевізора кремлівські пропагандисти.

Так, під час прямого ефіру на одному з телеканалів країни-агресора журналіст брав інтерв’ю в очевидців трагедії, що трапилася в місті Магнітогорську, де один чоловік відзначився «дуже цікавою» конспірологічної теорією, – повідомляє «Діалог».

Спочатку він поцікавився у представника ЗМІ, чи не прикриють даний канал за його інтерв’ю, а дізнавшись, що цей репортаж зараз йде в прямому ефірі, чоловік впевнено і з лицем «експерта» заявив, мовляв, більшість жителів Магнітогорська вважає вибух справжнім терактом.

Далі заангажований російською пропагандою індивід зазначив, що народ Росії нібито «не дурний», а той, хто зробив цей теракт, мав чіткий розрахунок на те, що попереду Новий рік, а також на під’їзну арку і сон місцевих жителів.

Далі, він стверджує, що в місті Магнітогорськ вже нібито «ловили терористів», натякаючи на палаючу газель.

Однак наостанок цей «експерт» вразив всіх наповал, повідомивши, що це «цілеспрямована акція на винищення слов’ян», яку могли організувати українці.Loading...
Loading...
Loading...