Новини » Політика 4 січня, 2019, 18:38
Блогерка поіронізувала зі забутої «нафталінової» партії
ZIK
ZIK

КПУ насправді офіційно існує як юридична особа. Її намагались заборонити, але ще дотепер йдуть судові процеси.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявила журналіст, політичний блогер Олена Яхно.

Пані Яхно зауважила, що КПУ насправді офіційно існує. Її намагались заборонити, але на даний момент ідуть судові процеси, апеляції, і вона досі продовжує існувати як юридична особа.

«Це, звісно, дивовижний парадокс. У країні відбулася декомунізація, але КПУ досі існує. Напіврозкладений труп висунув свого кандидата. Нехай дадуть свої 2,5 мільйона гривень у бюджет України, якщо, звичайно, пана Симоненка зареєструють, у чому я сумніваюсь», – прокоментувала політичний блогер.

Ведучі поцікавилися, навіщо заборонена в Україні КПУ висунула Петра Симоненка в кандидати на президентські вибори, хоча стаття 52 Закону про вибори передбачає заборону висуватися від партій, які пропагують комуністичну ідеологію. Політичний експерт Дмитро Васильєв сказав, що це інформаційна кампанія з нагадування про те, що існує група людей, які називають себе комуністами.

«Це не зареєстрована партія і заборонена в Україні, і якщо є якась офіційна інформація про те, що партія висунула кандидата, то це, можливо, порушення законодавства. Якщо така заборонена партія висуває якогось кандидата, то, можливо,  знайдуть причини його не зареєструвати. Вони розраховують просто нагадати про себе», – вважає Васильєв.

Нагадаємо, що в Україні з понеділка, 31 грудня, почався процес виборів Президента, які відбудуться 31 березня 2019 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 00:37 :34