Новини » Львів

У ЛМР розповіли про боротьбу зі сніговою стихією

Снігоприбиральна техніка і комунальні служби ЛМР працювали впродовж ночі та зранку, а з 12.00 год, оскільки опади не припиняються, техніка повторно розчищатиме дороги і хідники від снігу.

Про це повідомила Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, інформує прес-служба відомства.

Мерія закликає водіїв паркувати власні авто виключно в дозволених для цього місцях та звертати увагу, щоб транспортний засіб не заважав роботі снігоприбиральної техніки. Також мерія закликає власників бізнесу не бути байдужими та прибирати від снігу території біля своїх закладів, а мешканців приватних будинків – тримати прилеглу територію в належному стані.

«Снігоприбиральна техніка, а також комунальні служби задіяні до прибирання міста у зимовий період, працюють цілодобово. Минулої ночі сніг розпочав інтенсивно падати з 02.30 год і не припиняється досі. Техніка працювала вночі та зранку: виїздили підмітальні машини, піскорозкидувачі, працювали двірники. Однак, оскільки сніг продовжує падати, то все одно утворюється «каша» на дорогах. Тому о 12.00 год будемо повторно випускати прибиральну техніку, щоб прибрати те, що утворюється на дорогах. Зараз техніка прибирає підйоми та хідники. Також працюють двірники. Двірники будуть працювати впродовж цілого дня, щоб хідники були почищені.

Закликаємо також підприємців, власників кафе, ресторанів, магазинів та мешканців приватних будинків, не бути байдужими і прибирати від снігу території біля своїх закладів. А також звертаємося до власників приватних авто – не запарковувати своїми авто вулиці в такий спосіб, що не дозволить проїхати прибиральній техніці», – наголосила Ірина Маруняк.

Нагадаємо, вночі до прибирання міста було залучено 73 одиниці техніки. Для посипання тротуарів і доріг було використано 595 м3 піскосуміші, 7 тонн солі та 2 тонни реагенту.

Loading...