Рух «Справделивість» висуває Валентина Наливайченка кандидатом на посаду президента України

Валентин Наливайченко

Делегати всеукраїнського з’їзду партії «Громадсько-політичний Рух Валентина Наливайченка «Справедливість» сьогодні, 3 січня, одноголосно проголосували за кандидатуру свого лідера Валентина Наливайченка як кандидата на наступних виборах президента України, що відбудуться 31 березня.

Про це повідомляє прес-служба Руху.

Подякувавши учасникам з’їзду за довіру, Валентин Наливайченко заявив, що «йде в президенти не заради крісла, а задля людей». У своїй діяльності на посаді президента кандидат обіцяє опиратися лише на власний народ та на закон.

За його словами, усі мають бути рівними перед законом – і президент, і звичайний громадянин.

«Президент має бути для всіх громадян України еталоном чесності, добропорядності та некорумпованості. Президент не має права красти і брехати», – наголосив Валентин Наливайченко.

Він також гарантував, що відмовиться від президентського імунітету та привілеїв і одразу після обрання главою держави внесе до парламенту проект Закону про імпічмент президента.

Наливайченко також обіцяє позбавити недоторканності і привілеїв народних депутатів та суддів. Мовляв, функція президента – служити людям, а не ховатися від них за стінами власної канцелярії та імунітетом.

«Як президент я ніколи не допущу свавілля і корупції з боку інших гілок влади. Своїми першочерговими задачами на посаді глави держави вважаю відновлення миру, знищення корупції та повернення країни на шлях розвитку», – підкреслив лідер Руху «Справедливість».

Наливайченко також заявив про готовність одразу після свого обрання президентом України запустити роботу Антикорупційного суду.

Читайте також: Вакарчук назвав ім’я нового президента України

Нагадаємо, Рух «Справделивість» збирався на черговий з’їзд задля визначення кандидата у президенти від політсили.

Loading...