Новини » Політика 3 січня, 2019, 21:52
На виборах не треба голосувати за рейтинг, – Лариса Ніцой
ZIK
ZIK

Я не буду голосувати за Володимира Зеленського, тому що він не відповідає тим критеріям, які потрібні для того, щоб будувати українську Україну.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявила письменниця Лариса Ніцой.

Відповідаючи на запитання ведучого про те, як гостя програми оцінює шанси шоумена Володимира Зеленського стати наступним президентом, пані Ніцой сказала, що в нього достатньо високі рейтинги, але Зеленський для неї не є тим кандидатом, який виконає її бачення майбутнього України.

«Я, звісно, також дивлюся на рейтинги. Мені теж цікаво, як і всім українцям. А це помилка українців. Багато читаю відгуків у соціальних мережах, і люди пишуть, що не будуть голосувати за певного кандидата, бо в нього низький рейтинг, тому вони голосуватимуть за того, в кого він вищий. Але це дурниця. Треба голосувати не за рейтинг, а за людину, яка виконає ваші плани, яка реалізує ваше бачення», – переконана Ніцой.

Також пані Ніцой зауважила, що не буде голосувати за Володимира Зеленського, тому що він не відповідає тим критеріям, які потрібні для того, щоб втілити її бачення країни. Для неї головним критерієм є бажання будувати українську Україну.

«У мене є конкретні пункти, які я хочу бачити виконаними: це українське телебачення, радіо, освіта й культура, україноцентрична гуманітарна політика і національна економіка. Людина, яка не може побудувати україноцентричної гуманітарної політики, не буде будувати національної економіки. Це абсолютно взаємопов'язані речі», – пояснила письменниця.

Нагадаємо, що в Україні з понеділка, 31 грудня, почався процес виборів Президента, які відбудуться 31 березня 2019 року.

Як повідомлялось раніше, у новорічну ніч шоумен Володимир Зеленський заявив, що висуває свою кандидатуру на пост Президента України. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-22 02:33 :28