Новини » Політика 3 січня, 2019, 21:04
Лише спецслужба може довести супротивнику те, що ніхто не скаже вголос, – генерал СБУ
ZIK
ZIK

Ми маємо посилювати не тільки відкритий силовий компонент, закуповувати більшість танків, літаків, нам треба посилювати і те, що називається спецслужбою. Треба посилити роботу спецслужби, яка може точково доводити супротивнику ті речі, які ніхто не буде говорити вголос.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив український військовий і громадській діяч, генерал-майор Служби безпеки України, заступник голови СБ України (з березня 2014 по червень 2015 року) Віктор Ягун.

Гість програми підкреслив, що військовий компонент сьогодні є важливим для України, але лише з ним країна не отримає підтримки світу.

«Армія – дуже суттєва позиція в Україні. Але дипломатичну підтримку наших західних партнерів силою ми не здобудемо.

Для цього потрібна велика комплексна робота. І не тільки в тому плані, що нам треба проводити дипломатичні демарші або судові процеси. Але я не кажу, що це не потрібно», – зауважив Віктор Ягун.

Заступник голови Служби безпеки України наголосив, що Україні потрібно посилювати роботу спецслужб.

Нагадаємо, під час відкриття конференції «Уроки гібридного десятиліття: Що треба знати для руху вперед» Президент України Петро Порошенко заявив, що чотири із половиною роки війни Україна добре вивчила поведінку «московського ведмедя» та може поділитись зі світом досвідом оборони у гібридній війні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 10:01 :57