Новини » Світ 3 січня, 2019, 5:55
Кремль вирішив прибрати Лукашенка, – Піонтковський

Росія зацікавлена в тому, щоб «зняти» Лукашенка з посади президента Білорусі.

Як розповів російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський в інтерв’ю «Народній правді», причина полягає в тому, що Лукашенко не виправдав бажань російського глави Володимира Путіна, який сподівався, що «Білорусь оголосить про входження в РФ».

«Лукашенко продовжує поки вислизати. До речі, недавно в одному з інтерв’ю Лукашенко прямо говорив, що на нього тиснуть, змушують відмовитися від незалежності, шантажують цінами на нафту, тому ми не можемо говорити про братерські відносини з Росією. Маневрує як хоче», – нагадав публіцист.

«Я думаю, Лукашенко не здасться. Тому не знаю, як Кремлю його прибрати, хіба що доведеться вбити. Дуже ймовірно, що вони з ним будуть якось розбиратися під 2020 й рік, коли в Білорусі намічені президентські вибори», – вважає Піонтковський.

Читайте також: Піонтковський: Російське суспільство категорично не готове до повномасштабної війни

На думку публіциста, громадяни Білорусі підтримають Лукашенка, якщо він раптом «оголосить себе захисником білоруської незалежності від російської експансії».

«У Білорусі більшість сприймала себе радянськими людьми, але за роки незалежності білоруська самосвідомість зросла. Білорусам не подобається входження до складу Росії», – додав Андрій Піонтковський.

Читайте також: Медведєв створив робочу групу для «поглинання» Білорусі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-21 03:39 :21