live

Кандидатів у президенти закликали оприлюднити програми дій щодо повернення Криму та ОРДЛО

ZIK

До обрання нового президента питання миру на Донбасі будуть обговорювати лише в інформаційному просторі. Ніяких практичних заходів щодо встановлення миру не буде.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив військовий експерт Іван Апаршин.

Зокрема він прокоментував слова ведучої про те, що Президент України Петро Порошенко наголошує: його стратегія боротьби за мир і деокупацію передбачає звільнення Донбасу політико-дипломатичним шляхом. Президент заявляє, що таку стратегію підтримують понад 60% українців, і наголошує, що немає альтернативи Мінському формату. Щодо цього пан Апаршин сказав, що в заявах Президента нічого не змінилося.

«Він бачить вирішення проблеми саме в такий спосіб. Але справа в тому, що до обрання нового президента питання миру на Донбасі будуть обговорювати лише в інформаційному просторі. Ніяких практичних заходів щодо встановлення миру на Донбасі не буде. Це питання вже майбутнього президента України і його нової команди», – переконаний Апаршин.

Крім цього, за його словами, найближчим часом всі кандидати в президенти будуть обіцяти покращити економічний стан у державі, збільшити зарплату. Але кандидати в президенти, перш за все, в своїй програмі мають відобразити, як вони збираються виконувати основні обов'язки президента, до яких не належить питання економічного зростання.

«Безпека та оборона - це прямі обов'язки президента і всі кандидати сьогодні почнуть говорити, яким чином вони будуть намагатися вирішити питання війни. Я б хотів почути, як вони насправді збираються вирішувати проблеми Донбасу й Криму.

Заявляти сьогодні вони можуть будь-що. Я зможу оцінити, що насправді хоче президент, коли почую від нього, що він скаже в перші 100 днів, 200 днів і 300 днів», – прокоментував військовий експерт.

До слова, Петро Порошенко назвав молодь з окупованої частини Донбасу, яка переїхала в інші регіони України для отримання освіти, «якорем», який утримує український Донбас. 



Loading...
Loading...
Loading...