Новини » Спорт 2 січня, 2019, 12:43
Андрій Шевченко: Гравцям усе треба показувати власним прикладом
Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко / ffu.ua
Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко / ffu.ua

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко розповів про свої методики роботи з гравцями національної команди.

«Я демократ, але є певні правила. Якщо хтось з гравців не виконує ці правила, тоді ми з цією людиною працювати не будемо.

У футболі завжди є певні правила. Найголовніше – це нагадувати їх, і щоб футболісти відчували, що за ними доглядають, і також завжди потрібно показувати особистим прикладом. Якщо ми домовилася, то повинні обідати або вечеряти в певний час. Перший хто повинен там бути – це тренер. Є певний розпорядок за часом, щоб не запізнювалися. Це такі дрібниці, але всі великі перемоги складаються з дрібниць. За ними потрібно стежити, поліпшити увагу хлопців, тоді і більш глобальних цілей буде простіше досягти.

Якою б не була моя кар’єра гравця, повагу, як тренера, потрібно заслужити. Я абсолютно в іншому амплуа зараз, тому повагу потрібно заслужити. Як і гравець повинен заслужити повагу тренера.

Які якості допомагають стати лідером? Обов’язково дисципліна, самомотивація і чіткі визначення цілей. Важливо, щоб людина не розкидалася, визначилася, правильно оцінила свої можливості і рухалася до своїх цілей», – сказав Андрій Шевченко.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 23:10 :49